بک لینک چیست

نویسنده : webkade موضوع : سئو و بهبود سایت, مقاله ها بدون دیدگاه

como-conseguir-backlinks-de-calidad-gratis

بک لینک چیست

بک لینک یک لینک یک وب سایت از وب سایت دیگری است. پیوندهای پیوندها تاثیر بزرگی بر روی اهمیت وب سایت در نتایج موتورهای جستجو می گذارند. به همین دلیل است که آنها برای بهبود رتبه بندی وب سایت وب سایت بسیار مفید هستند. موتورهای جستجو محاسبه رتبه بندی با استفاده از عوامل متعدد برای نمایش نتایج جستجو. هیچ کس نمی داند که موتورهای جستجو چه مقدار وزن را در هنگام فهرست نتایج به لینک ها می دهند، با این حال آنچه که ما برای اطمینان می دانیم این است که آنها بسیار مهم هستند.

لینک ها باید طبیعی باشند، به این معنی است که وب سایت نباید از راه های مصنوعی برای ایجاد لینک ها برای وب سایت های خود استفاده کند. کیفیت لینک ها بسیار بیشتر از مقدار است.

به عنوان مثال: وب سایت A یک رستوران است و یک لینک از وب سایت B است که یک وبلاگ یا وب سایت بررسی مواد غذایی برجسته است. این یک لینک با ارزش، طبیعی و مرتبط است که وب سایت A به دست آورده است.

 

با توجه به اهمیت پیوندها، بسیاری از شیوه های بدی که به دنبال صاحبان وب سایت ها برای به دست آوردن لینک ها هستند وجود دارد. برخی از این رفتارهای بد عبارتند از: خرید لینک ها، شبکه های تبادل لینک، فروش لینک ها و غیره. اکثر این شیوه ها توسط موتورهای جستجو توصیه نمی شود. آنها معمولا deindex و مجازات وب سایت های مشکوک به دخالت در چنین شیوه های به عنوان مکالمات بین وبسایتها، به عنوان پیغامها فکر کنید.

به عنوان مثال: یک وبلاگ نویس جان دو، یک مقاله بسیار جالب درباره یک رویداد ورزشی را می نویسد. سامانتا اسمیت، یکی دیگر از وبلاگنویسان، با مقاله ی جان موافق نیست و در مقاله دیگری برای مجله ی آنلاین مقاله می نویسد. او به مقاله یون پیوند دارد، به طوری که خوانندگانش می توانند هر دو دیدگاه را درک کنند. وبلاگ جان جانبازانه ارزشمند است. از سوی دیگر، مقاله سامانتا محبوب می شود و بسیاری از وب سایت های دیگر به مقاله اش پیوند دارند. وب سایت سامانتا چندین لینک جدید ایجاد می کند. حتی اگر جان تنها یک لینک را برای مقاله خود داشته باشد، ارزش لینکش با لینک مقاله Samantha تولید می شود.

 

وب جهان گستر، یا “وب” به کوتاهی، یک شبکه صفحات وب است که از طریق لینک ها به یکدیگر متصل می شوند. هر لینک مرتبط با یک سند جدید به رشد کلی وب منجر می شود. موتورهای جستجو برای شما این صفحات وب را آسان تر می کند. یک صفحه وب مرتبط با بسیاری از صفحات وب دیگر در مورد موضوعات مشابه، احترام و ارزشمندتر است. در مثال بالا، مقاله ی جان احترام قایل شدن به یک مکالمه است که به بسیاری از صفحات وب دیگر که به یکدیگر ارتباط دارند منجر شد. بنابراین لینک ها نه تنها برای وب سایت احترام مهم هستند، بلکه برای موتورهای جستجو و سلامت کلی کل وب جهانی نیز اهمیت دارند.داشبورد وردپرس نیز دارای یک ویجت با نام لینک های ورودی است. این ویجت از وب سایت های دیگر، به ویژه وبلاگ ها، به وب سایت پیوند می دهد. از نتایج جستجوی وبلاگ وبلاگ برای نشان دادن پیوندها استفاده می کند. دیگر ابزار جستجوگرهای پشتیبان پشتیبان وجود دارد که به صورت آنلاین در دسترس هستند که می توانند برای دیدن تعداد صفحات به یک صفحه خاص پیوند دهند.

برای آموزش سئو وردپرس کلیک کنید.