طراحی وب سایت وبکده

شرکت وبکده یکی از بزرگترین و بنام ترین شرکت ها در عرصه طراحی وب سایت می باشد..

نکته ای که سبب تمایز  شرکت وبکده با سایر شرکت های همکار است این است که از مشخصه های بارز مجموعه ما طراحی وب سایت بر پایه نیازهای مشتری است. طراجی سایت های کاربر پسند که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاه می کنند. نظر مشتری برای ما اهمیت بسیار دارد و مرحله به مرحله با مشتری مشورت می کنیم.

تیم وب کده آمادگی کامل برای پاسخ به تمامی سوالات شما عزیزان را دارد.

webdesign1
سایت کده

شرکت وب کده از اولین روزهای تاسیس در تلاش است تا به بهترین نحو رضایت مشتریان را بدست آورد. وبکده با دارا بودن تیم حرفه ای در آستانه خدمت رسانی به بیش از 1000 کسب و کار است با گسترش طراحی سایت برای تمامی کسب و کارهای بزرگ و نوپا برای کاربران خود تجربه یک حس خوب از طراحی سایت تا پشتیبانی را تداعی می کند

طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، گارانتی یک ساله ، طراحی سایت با گرافیک اختصاصی و مشتری مداری چهار اصلی است که وبکده بر آن پایبند است.

چرا وبکده؟!

همه ما به خوبی میدانیم که ساختن یک سایت تبلیغاتی به تنهایی کافی نیست زیرا واقعیت اینجاست که طراحی وب سایت همه ماجرا نیست .برای پیروز شدن در مقابل رقبا، اگر چه ما امروزه در زمانی زندگی میکنیم که اکثریت در فضای مجازی به سر میبرند! پس چه بهتر که کسب و کار روزمره خود را در فضای مجازی عرضه کنیم تا همه مردم بهره ببرند اما تولید یک سایت با کیفیت زمانی اتفاق می افتد که افراد با سابقه تری را برای آن انتخاب کنبم.

خدمات تیم وبکده:

  • ثبت دامنه
  • پیاده سازی سایت
  • اختصاص هاست
  • آموزش کنترل پنل
  • یکسال پشتیبانی
  • درج اطلاعات وب سایت
خدمات وبکده
طراحی سایت
پیشرفت از شما ،طراحی سایت از ما
تبلیغات و بازاریابی
کلید موفقیت در عرصه کسب و کار ، تبلیغات به روز و موثر می باشد. مرحله نخست برای ایجاد یک تبلیغ خوب شناخت نیازهای مشتری است تا با شناخت آن ها بهترین محصول با کارآمدی بالا را ارائه دهیم ما در تلاش هستیم تا خود را به مشتریان سابق اثبات کنیم و خدمات خود را به مشتریان جدید نشان د هیم.
سئو
چگونه سایت شما را بهینه سازی میکنیم: یافتن کلمات کلیدی ، بهینه سازی کدها، بهینه سازی محتوا،
محتوای سایت
تولید محتوای یونیک و تولیدی برای سایت شما
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن android و ios
طراحی وب سایت

بهترین و مدرن ترین شیوه برای بالا ترین سطح کسب و کار شما