سئو وردپرس

نویسنده : webkade موضوع : سئو و بهبود سایت, مقاله ها بدون دیدگاه

como-conseguir-backlinks-de-calidad-gratis

 

هر کس که وبلاگ نویسی است، یک یا دو مورد در مورد جستجوگرها را شنیده است. شما می دانید که سایت شما دارای SEO خوب است. وردپرس بسیار خوب است و به همین دلیل است که بسیاری از آن را SEO دوستانه می نامند. اما سود واقعی SEO از وردپرس پلاگین وردپرس SEO توسط Yoast می آید. این پلاگین به مراتب کامل ترین راه حل SEO است که برای وردپرس در دسترس است. بیش از یک میلیون دانلود دریافت کرده است. ما از پلاگین WordPress SEO برای بهبود صفحه جستجو در صفحه ما استفاده می کنیم.

بر خلاف بسیاری از پلاگین های دیگر این افزونه راه بیش از موارد متا تگ ساده است. ما از آن برای اضافه کردن عنوان پست سفارشی، متعادلی و متا کلیدی برای پست ها، صفحات و طبقه بندی های ما (برچسب، دسته و غیره) استفاده می کنیم. هنگام نوشتن متا اطلاعات، پلاگین جستجوگر WordPress به شما پیش نمایش قطعه جستجوی نتایج جستجوی گوگل را نشان می دهد، به طوری که می توانید ببینید دقیقا همانطور که محتوای شما هنگام جستجو برای آن در Google نمایش داده خواهد شد. حتی توانایی دریافت گواهی نامه گوگل برای سایت شما را نیز دارد.

این به ما کمک می کند تا نقشه های XML ایجاد کنیم که تصاویر را پشتیبانی می کنند. همچنین به ما توانایی پیکربندی پیشرفته مانند حذف یک پست خاص، صفحه، نوع پست یا طبقه بندی از نقشه سایت را می دهد. هنگامی که محتوای شما منتشر می شود، موتورهای جستجو به صورت خودکار آن را اعلام می کنند.

 

این اجازه می دهد تا ما برای اضافه کردن پست سفارشی RSS برای پست های وردپرس ما.

 

این یکپارچه سازی اجتماعی است که به شما اجازه می دهد عنوان، توضیحات و تصویر صحیح برای فیس بوک خود را با استفاده از متا داده OpenGraph نشان دهید. همچنین اجازه می دهد تا ما را به اضافه کردن کارت توییتر در وردپرس.